Postadres

Postbus 4036
7200 BA Zutphen

Telefoon: 0575 590909
e-mail: info@hetstedelijkzutphen.nl

Locatie Isendoornstraat

Isendoornstraat 3
7201 NJ Zutphen

Locatie Wijnhofstraat

Wijnhofstraat 1
7203 DV Zutphen

Directie

 

Rector
Dhr. Arnold van Gessel
rector@hetstedelijkzutphen.nl

Afdelingsleiding en coördinatie

 

Alle brugklassen en mavo en lyceum 2

Marieke van Loo, teamleider

m.vanloo@hetstedelijkzutphen.nl

Ewout Dokman, coördinator

e.dokman@hetstedelijkzutphen.nl

Mavo en lyceum leerjaar 3 en hoger

drs. Susette Seevinck, teamleider

s.seevinck@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Boukje Bouwmeister, coördinator

b.bouwmeister@hetstedelijkzutphen.nl

Vakcollege klas 2 en hoger (locatie Wijnhofstraat)

Janneke Veldhuis, teamleider

j.veldhuis@hetstedelijkzutphen.nl

Michelle Bleumer, coördinator

m.bleumer@hetstedelijkzutphen.nl

Ronald Rondeel, coördinator

r.rondeel@hetstedelijkzutphen.nl

 

Examensecretarissen

 

Examensecretarissen

drs. Edwin Bouwman, Bou, lyceum

Bertus Heuvink, Heu, mavo

Ronald Rondeel, vakcollege

examensecretariaat@hetstedelijkzutphen.nl

Docenten

Margreeth van Amerongen-de Graaff MSEN, Dgr

mens en maatschappij, aardrijkskunde, Engels

m.vanamerongen@hetstedelijkzutphen.nl

Karin Beens-Jörgens, Jrs

Duits

k.jorgens@hetstedelijkzutphen.nl

Danny van Bemmel

wiskunde, rekenen, Engels

d.vanbemmel@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Jelle Blaauw

aardrijkskunde, geschiedenis & omgevingswetenschappen

j.blaauw@hetstedelijkzutphen.nl

Michelle Bleumer-Jansen, Blm

economie & ondernemen

m.bleumer@hetstedelijkzutphen.nl

Kobbe Jan Boekelo, Bkk

mens en maatschappij, geschiedenis, economie

k.boekelo@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Boukje Bouwmeister, Bmr

Wiskunde

b.bouwmeister@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Edwin Bouwman, Bou

biologie, scheikunde, nlt

e.bouwman@hetstedelijkzutphen.nl

Henry Brinkman, Brk

biologie

h.brinkman@hetstedelijkzutphen.nl

Japke Bruins, Bru

Economie & ondernemen

j.bruins@hetstedelijkzutphen.nl

Reggie Castelijns, Cln

mens & maatschappij

r.castelijns@hetstedelijkzutphen.nl

Annelies Claassen, Cls

Media, vormgeving & ict, rekenen, beroepsvaardigheden

a.claassen@hetstedelijkzutphen.nl

Jolijn van Dalen, Dal

Nederlands

j.vandalen@hetstedelijkzutphen.nl

Katia Demildt, Dmd

zorg en welzijn

k.demildt@hetstedelijkzutphen.nl

Ewout Dokman, Dkm

bewegingsonderwijs, coördinator onderbouw

e.dokman@hetstedelijkzutphen.nl

Liduine Ebbers, Ebb

media, vormgeving & ict, beeldende vorming, rekenen

l.ebbers@hetstedelijkzutphen.nl

Tamara Eilers, Elr

Bewegingsonderwijs, beroepsvaardigheden

t.eilers@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Ina Frömmert, Frm

Duits

i.frommert@hetstedelijkzutphen.nl

Janneke Geerdink, Gdk

muziek, musicalstroom

j.geerdink@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Paul Goedheer, Goe

onderzoeken & ontwerpen, science

p.goedheer@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Marianne Gorter, Grt

Engels

m.gorter@hetstedelijkzutphen.nl

Rita Hageman, Hah

zorg & welzijn

r.hageman@hetstedelijkzutphen.nl

Maaike ter Harmsel, , Hml

kunst & cultuur

m.terharmsel@hetstedelijkzutphen.nl

Freek Heinsbroek, Hnb

bewegingsonderwijs, bsm

f.heinsbroek@hetstedelijkzuthen.nl

 

 

dr. Barbara Heldring, Hld

klassieke talen

b.heldring@hetstedelijkzutphen.nl

Bertus Heuvink, Heu

wiskunde

b.heuvink@hetstedelijkzutphen.nl

Eric Hille, Hll

horeca, bakkerij & recreatie

e.hille@hetstedelijkzutphen.nl

Agnes van der Hoek

economie & ondernemen

a.vanderhoek@hetstedelijkzutphen.nl

Ron Hobers, Hbr

economie, M&O

r.hobers@hetstedelijkzutphen.nl

Nezo Jahja, Jhj

natuur-, scheikunde

n.jahja@hetstedelijkzutphen.nl

Erik Janssen, Jan

horeca, bakkerij & recreatie

e.janssen@hetstedelijkzutphen.nl

Fred Jansonius, Jss

Frans, Engels

f.jansonius@hetstedelijkzutphen.nl

Sandra Janssen, Jse

geschiedenis, geschiedenis & omgevingswetenschappen

s.janssen@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Peter de Jong, Jog

wiskunde

p.dejong@hetstedelijkzutphen.nl

Peter de Jonge MA, Jge

kunst (beeldend)

p.dejonge@hetstedelijkzutphen.nl

Stefan Kans, Sks

mens en natuur, onderzoeken enontwerpen

s.kans@hetstedelijkzutphen.nl

 

drs. Anette Katerstede, Ktd

scheikunde

a.katerstede@hetstedelijkzutphen.nl

Gerrit Keij, Kij

toegepast rekenen, wiskunde en rekenen –

g.keij@hetstedelijkzutphen.nl

Gerdien Keita, Kta

Nederlands

g.keita@hetstedelijkzutphen.nl

Nicole Kemerink op Schiphorst, Kmk

beeldende vorming

n.kemerinkopschiphorst@hetstedelijkzutphen.nl

Lianne Klein Gunnewiek, Gnk

Frans

l.kleingunnewiek@hetstedelijkzutphen.nl

Rosan Joolen, Jln

Engels

r.joolen@hetstedelijkzutphen.nl

Dennis Kniest, Kns

bouw, wonen & interieur, techniek

d.kniest@hetstedelijkzutphen.nl

Lars Krabbenborg, Krb

bewegingsonderwijs

l.krabbenborg@hetstedelijkzutphen.nl

Marisanne Kramer, Kmr

Nederlands

m.kramer@hetstedelijkzutphen.nl

Amber Koops, Kpa

Engels

a.koops@hetstedelijkzutphen.nl

Anita Koornstra, Ktr

Frans

a.koornstra@hetstedelijkzutphen.nl

Marjanneke Korenhof, Krh

Engels

m.korenhof@hetstedelijkzutphen.nl

dr. David Kromhout, Krm

Klassieke talen

d.kromhout@hetstedelijkzutphen.nl

Patricia de Leeuw, Lew

mens en maatschappij, maatschappijleer, aardrijkskunde

p.deleeuw@hetstedelijkzutphen.nl

Antonio Libert, Lbt

Aardrijkskunde

a.libert@hetstedelijkzutphen.nl

Wim Lobeek, Lbk

wiskunde, rekenen, dienstverlening & producten

w.lobeek@hetstedelijkzutphen.nl

Angèl Massop, Msp

mens, natuur & zorg

a.massop@hetstedelijkzutphen.nl

Cliff Massop, Msc

Voertuigentechniek

c.massop@hetstedelijkzutphen.nl

Erwin Meijer, Mer

beeldende vorming

e.meijer@hetstedelijkzutphen.nl

Diny Nijkamp, Nkp

bewegingsonderwijs

d.nijkamp@hetstedelijkzutphen.nl

Danny Nöthen, Ntn

economie

d.nothen@hetstedelijkzutphen.nl

JohnJohn Olthof, Otf

koken, Engels

j.olthof@hetstedelijkzutphen.nl

Debra van Oojen, Dvo

onderzoeken & ontwerpen, biologie

d.vanoojen@hetstedelijkzutphen.nl

Bert Oonk, Oon

natuurkunde, nlt

b.oonk@hetstedelijkzutphen.nl

 

Gijs Palsrok, Plk

Engels

g.palsrok@hetstedelijkzutphen.nl

Nathan Petersen, Prn

Engels

n.petersen@hetstedelijkzutphen.nl

Geke Postmus, Pms

Nederlands

g.postmus@hetstedelijkzutphen.nl

Nathalie Reuling, Rln

geschiedenis, geschiedenis & omgevingswetenschappen

n.reuling@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Gert van Reeuwijk, Rwk

geschiedenis, maatschappijleer, geschiedenis & omgevingswetenschappen

g.vanreeuwijk@hetstedelijkzutphen.nl

Harm Reitsema, Rtm

bouw, wonen & interieur

h.reitsema@hetstedelijkzutphen.nl

Bieb Roelofsma, Roe

bewegingsonderwijs

b.roelofsma@hetstedelijkzutphen.nl

Gerry Roeterdink, Rdk

horeca, bakkerij & recreatie

g.roeterdink@hetstedelijkzutphen.nl

Ronald Rondeel, Ron

media, vormgeving & ict

r.rondeel@hetstedelijkzutphen.nl

Jennifer Runs, Run

maatschappijleer

j.runs@hetstedelijkzutphen.nl

Nancy Rutgers, Rtg

wiskunde, rekenen

n.rutgers@hetstedelijkzutphen.nl

Robert van der Schagt, Sct

wiskunde, natuur en techniek

r.vanderschagt@hetstedelijkzutphen.nl

Myrna Schuring, Srg

wiskunde

m.schuring@hetstedelijkzutphen.nl

Hanneke Smeijders, Smr

onderwijsassistent zorg & welzijn

h.smeijders@hetstedelijkzutphen.nl

Jolande Snel, Snl

Nederlands, mens & maatschappij, maatschappijleer

j.snel@hetstedelijkzutphen.nl

Caroline Stamhuis, Sta

Nederlands

c.stamhuis@hetstedelijkzutphen.nl

Rudy Theloesen, The

bewegingsonderwijs

r.theloesen@hetstedelijkzutphen.nl

Cynthia van den Tooren, Trn

zorg & welzijn

c.vandentooren@hetstedelijkzutphen.nl

Barbara Verlangen, Vrl

Engels, wiskunde en rekenen

b.verlangen@hetstedelijkzutphen.nl

Wim Vrendenbarg, dhr. W.J., Vre

wiskunde

w.vrendenbarg@hetstedelijkzutphen.nl

Cecilia van Waalwijk-Esselink, Was

Engels

c.vanwaalwijk@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Carolyn van Weerd, Wrd

Nederlands

c.vanweerd@hetstedelijkzutphen.nl

Chantal Weijenberg, Wbg

Nederlands

c.weijenberg@hetstedelijkzutphen.nl

drs. Maayke Wentink, Wtk

Engels, CE

m.wentink@hetstedelijkzutphen.nl

Fred Westerholt, Wst

voertuigentechniek

f.westerholt@hetstedelijkzutphen.nl

José Wieferink, Wie

beeldende vorming, culturele kunstzinnige vorming

j.wieferink@hetstedelijkzutphen.nl

Stef Woestenenk, Wsk

DPV Muziek

s.woestenenk@hetstedelijkzutphen.nl

Eline Zantinge

Nederlands (vervanging)

e.zantinge@hetstedelijkzutphen.nl

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Yvonne Balduk, Bdk

receptioniste

y.balduk@hetstedelijkzutphen.nl

 

Martin Bijnsdorp

roostermaker

m.bijnsdorp@hetstedelijkzutphen.nl

 

Leny Boekholt, Bkh

WIScollect, debiteuren

l.boekholt@hetstedelijkzutphen.nl

 

Venture Bunskoek, Bns

technisch onderwijsassistent

v.bunskoek@hetstedelijkzutphen.nl

 

Betty Brouwers, Brw

leerlingbegeleiding

b.brouwers@hetstedelijkzutphen.nl

 

Sabine Daalder, Mld

mediathecaresse

s.daalder@hetstedelijkzutphen.nl

 

Marja Disbergen, Dsr

verzuimcoördinator

m.disbergen@hetstedelijkzutphen.nl

 

Bob van Eijk

assistent mediatheek

 

Sandra Goulmy, Gol

decaan

s.goulmy@hetstedelijkzutphen.nl

 

Cyril Hendriks, Hdr

facilitair manager, preventiemedewerker

c.hendriks@hetstedelijkzutphen.nl

 

Nynke Hoekstra

personeelsadviseur

n.hoekstra@hetstedelijkzutphen.nl

 

Jacqueline de Jong, Jnw

managementassistente

j.dejong@hetstedelijkzutphen.nl

 

Eric de Keijzer, Key

systeem- en netwerkbeheerder

e.dekeijzer@hetstedelijkzutphen.nl

 

Greetje Kiezebrink-Snijder, Kis

receptioniste

g.kiezebrink@hetstedelijkzutphen.nl

 

Joke Lammers-Poorterman, Lap

managementassistente, leerlingenadministratie

j.lammers@hetstedelijkzutphen.nl

 

Harry Marskamp, Mrs

conciërge

h.marskamp@hetstedelijkzutphen.nl

 

Edith Nijenhuis-Nijkamp, Nnh

onderwijszorgcoördinator

e.nijenhuis@hetstedelijkzutphen.nl

 

Femke Nijman, Nmn

verzuimcoördinator

f.nijman@hetstedelijkzutphen.nl

 

drs. Hanna Pietersma-Beuling, Bln

onderwijskundige

h.beuling@hetstedelijkzutphen.nl

 

René van Putten, Ptn

technisch onderwijsassistent

r.vanputten@hetstedelijkzuthen.nl

 

Ronald Sluizeman, Slz

repro

repro@hetstedelijkzutphen.nl

Examencijfers scoren hoog

Havo en vwo bij de beste 5% van Nederland. Onze examenresultaten van juni 2016: bijna 100% geslaagden. De Stentor kopte: “Slagingspercentage het hoogste bij Het Stedelijk Zutphen.”