Locatie Isendoornstraat

Locatie Isendoornstraat
Isendoornstraat 3
7201 NJ Zutphen

Locatie Wijnhofstraat

Locatie Wijnhofstraat
Wijnhofstraat 1
7203 DV Zutphen

Postadres

Postbus 4036
7200 BA Zutphen

Telefoon: 0575 590909
e-mail: info@hetstedelijkzutphen.nl

Locatie Isendoornstraat

Isendoornstraat 3
7201 NJ Zutphen

Locatie Wijnhofstraat

Wijnhofstraat 1
7203 DV Zutphen

Directie

Rector
Mevr. drs. José Mens MCM
j.mens@hetstedelijkzutphen.nl

Rector
Dhr. Arnold van Gessel
a.vangessel@hetstedelijkzutphen.nl

Afdelingsleiding en coördinatie

Mavo
Mevr. Ineke Jonker
i.jonker@hetstedelijkzutphen.nl

Lyceum onderbouw
Mevr. Marieke van Loo
m.vanloo@hetstedelijkzutphen.nl

Lyceum bovenbouw
Mevr. Caroline Stamhuis
c.stamhuis@hetstedelijkzutphen.nl

Vakcollege onderbouw
Mevr. Janneke Veldhuis-Pennings
j.veldhuis@hetstedelijkzutphen.nl

Vakcollege bovenbouw
Dhr. Johan Tazelaar
j.tazelaar@hetstedelijkzutphen.nl

Vakcollege bovenbouw
Dhr. Ewout Dokman
e.dokman@hetstedelijkzutphen.nl

Vakcollege bovenbouw
mevr. Michelle Bleumer
m.bleumer@hetstedelijkzutphen.nl

Vakcollege bovenbouw
Dhr. Ronald Rondeel
r.rondeel@hetstedelijkzutphen.nl

ISK
Dhr. Freerk Boekelo
f.boekelo@hetstedelijkzutphen.nl

Examensecretarissen

Dhr. drs. Edwin Bouwman, lyceum
Dhr Bertus Heuvink, mavo
Dhr. Ronald Rondeel, vakcollege
examensecretariaat@hetstedelijkzutphen.nl

Examencijfers scoren hoog

Havo en vwo bij de beste 5% van Nederland. Onze examenresultaten van juni 2016: bijna 100% geslaagden. De Stentor kopte: “Slagingspercentage het hoogste bij Het Stedelijk Zutphen.”
Bekijk alle resultaten